Mücahit Yılmaz

geldim, görüyorum, yenicem.

üniversite yıllığı

24 Şubat 2009

madem blogum var neden böyle bir amaca hizmet etmesin? yazılarınızı buradan rica ediyorum.

üniversiteden arkadaşım olmayabilirsiniz ancak yıllık bahane, dostluk şahane deyip yazmak isteyen herkese açıyorum bu başlığı. yorumlarınızla ifade ediniz.

yıllar sonra okuyup duygulanacağım ona göre…


24 Şubat 2009 tarihinde, adlı yazar tarafından, "dostlar" kategorilerinde "", "", "", "", "" etiketleriyle yazılmış.
kimim ben?

selam! ben mücahit, 28 yaşında bir bilgisayar mühendisiyim. yeni nesil web uygulamaları ile ilgileniyorum. bir gün istanbul'a kavuşmak hayaliyle ankara'da yaşıyorum. devamı...

takip edin, yetişin!facebook'ta beğenin!
resmi web sitem

ayrıntılı özgeçmişim, projelerim, portfolyom ve diğer sosyal ağ profillerim:
http://www.mucahityilmaz.com.tr

aramaya inanın!

kullanım şartları

Bu sitede (web sayfasında, blogda, weblogda, güncede, günlükte, sahifede, her ne ise işte onda) yer alan tüm içerik bana aittir ve Creative Commons Attribution - Noncommercial 3.0 ( Creative Commons License ) ile lisanslıdır. Bu lisans, kaynak göstermek kaydıyla içeriği istediğiniz gibi kullanabilmenizi sağlar. Tabi bir de lütfedip bana bir mail atarsanız, ya da yararlandığınız yazının pingback adresini kullanırsanız işime gelir. Sizden haberdar olurum. Hakkınızda kötü düşünmem.

Eğer bir motorsanız, yanlış anlamayın arama motoruysanız, sizi ilgilendiren şey şurada: sitemap.xml

tasarım

hele bir bitireyim de tamamını, ayrıntılı bilgi vereceğim. şimdilik bilmeniz gereken temanın neredeyse tamamı bana ait. framework olarak kullandığım tema şu, tepedeki kımıl kımıl şeyin adı da parallax. özel teşekkür: huseyin.im (jquery sensei)